Loading...

خدمات پلات لمینت در ویستانگار

در ابتدا لازم است آشنایی اولیه با این شرکت چاپی در زمینه چاپ دیجیتال و افست
خدمات پلات لمینت در ویستانگار

خدمات پلات لمینت در ویستانگار


در ابتدا لازم است آشنایی اولیه با این شرکت چاپی در زمینه چاپ دیجیتال و افست به حضور شما همکار و مشتری عزیز ارائه دهیم.مجموعه چاپ ویستانگار با دارا بودن دستگاه های با کیفیت در زمینه چاپ و خدمات پس از چاپ با حدود 17 سال سابقه فعال در زمینه خدمات چاپ دیجیتال و افست به حضور معرفی میگردد.
این شرکت که افتخار همکاری با شرکت های بزرگی مانند شرکت ارتباطات سیار (همراه اول) ، شرکت پست ، راه آهن جمهوری اسلامی ایران ، فروشگاه های زنجیره ای شهروند و ... دارا میباشد، جهت ارائه خدمات به این مشتریان لازم دانسته که با دارا بودن دستگاه های چاپی که دارای سرعت چاپ بالا و همچنین کیفیت عالی در زمینه چاپی می باشند کار خود را معرفی نماید.
تجهیزات این شرکت در زمینه چاپ پلات لمینت:

پلاترها:


مجموعه چاپی ویستانگار در این خصوص دارای دو دستگاه پلاتر که در ذیل معرفی میگردد میباشد.


پلاتر mutoh:


این پلاتر که در واقع در حال حاضر جزو باکیفیت ترین پلاتر های موجود در بازار میباشد قابلیت چاپ با کیفیت بسیار عالی و همچنین سرعت مناسب است. این پلاتر در عرض 106 سانتی متر قابلیت چاپ یک تکه در طول 30 متر را دارا میباشد.


پلاتر hp:


دیگر پلاتر این مجموعه که دارای سرعت فوق العاده بالا و کیفیت چاپی عالی میباشد مناسب جهت ارائه کارهایی که زمان آماده شدن کمی دارد میباشد این پلاتر نیز همانند پلاتر motuh در عرض 106 سانتی متر و طول 30 متر که طول رول کاغذ کتد است میباشد.


لمینتور ها:


شرکت ویستانگار در زمینه لمینت نیز دارای دو دستگاه با عرض 100 سانتی متر بوده ضمن اینکه جهت لمینت های شیت که در سایز های زیر a3 میباشد دارای دستگاه های رو میزی بوده و در این زمینه نیز نقش پر قدرتی در خدمات چاپخانه ای دارا میباشد.